hctallas_logo[1]

  Spordiklubi HC Tallas

Kontaktisik: Jüri Lepp

 

Telefon: + 372 50 93 118

 

E-mail: hctallas@hot.ee
www.hctallas.ee

 

 hckehra_logo_2[1]

  Spordiklubi Kehra Käsipall

Kontaktisik: Rene Kaalo, Priit Pajus
Telefon: +372 5115552 (Priit Pajus
E-mail: info@hckehra.ee
Telefon: +372 5274128 (Rene Kaalo)
E-mail: rene@hckehra.ee
Peatreener: Jüri Lepp
Treener: Indrek Lillsoo

 

Telefon: + 372 5093118 (Jüri Lepp)
Telefon: + 372 5114295 (Indrek Lillsoo)

 

E-mail: hctallas@hot.ee  Jüri Lepp
E-mail: sport@anija.ee  Indrek Lillsoo
www.hckehra.ee

 

 oskar_logo[1]

  Käsipalliklubi Oskar

Kontaktisikud: Markus Kirsberg

 

Telefon: +372 51 271 11

 

markus.kirsberg@gmail.com
                     Janek Veltmann

 

Telefon: +372 50 733 13
                 
                       

 

Põlva

  Põlva Käsipalliklubi

Kontaktisik: Kalmer Musting, Andres Neeme

 

Telefon: + 372 5187454 (Kalmer Musting)

 

Telefon: + 372 5156157 (Andres Neeme)

 

E-mail: kalmermusting1964@hot.ee
E-mail: andresn@resand.ee
www.hcpolva.ee

 

 reval[1]

  Spordiklubi Reval-Sport

Kontaktisik: Aldur Partasjuk

 

Telefon:+ 3726412068

 

E-mail: aldur@revalsport.ee 

 


Spordiklubi Reval-Sport
Aia 20, Tallinn
Telefon : 6412068
Fax 6412317
E-mail: info@revalsport.ee
www.revalsport.ee

Spordiklubi Reval-Sport tegevusalad:
Käsipall,male,võimlemine,fitness,shaping,
vesiaeroobika,squash,spinning,aeroobika,
pallimängud.

 

 

 

 tyask_logo2.jpg

  Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi

Kontaktisik: Priit Allikivi 

Tel +372 5185511
E-mail: priit@handball.ee


 

 

  Käsipalliklubi Chocolate Boys

Kontaktisik: Tarmo Volt
Tel: +372 50 40 612
E-mail: tarmo.volt@mail.ee

 

 

  Viljandi Käsipalliklubi HC

Kontaktisik: Marko Koks

Telefon: +37256458475 

E-mail: marko@viljandihc.ee 

 

 

  Spordiklubi Viimsi HC

Kontaktisik : Ain Kont 
Telefon: +372 5030433 

E-mail: ain@efektvalgus.ee 

Kontaktisik : Ain Pinnonen 

Telefon: +372 5178768 

E-mail: demoap@hot.ee 

 

 

 

 

  Sillamäe Käsipalliklubi

Kontaktisik: Valentina Ivantsova 

Telefon: +372 58004399 

E-mail: valentina57@list.ru

 

 

 

 

  Käsipalliklubi Käval

Kontaktisik: Andris Uibo
Telefon: + 372 5261352 

E-mail: andris@valgapk.edu.ee  

 

 

 Aruküla Spordiklubi

Põllu 5, Aruküla, Raasiku vald, 75201 Harjumaa

 

 

E-post
arukyla@arukyla.edu.ee  
Peatreener Toivo Järv
toivo.jarv@mail.ee
+372 5018119  
Treener Andrus Rogenbaum
+372 56453494  
Treener/esindaja Avo Möls
avo.mols@arukyla.edu.ee
+372 5225842   

 

 

  Spordiklubi Tapa

Kontaktandmed: Elmu Koppelmann

 

Telefon: 3723220499

 

E-mail: sktapa@hot.ee

 

Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP