EESTI KÄSIPALLILIIT

Postiaadress:
Eesti Käsipalliliit
Pärnu mnt 102 C
11312 Tallinn

Asukoht:
Eesti Käsipalliliit
Pärnu mnt 102 C
7 korrus
11312 Tallinn

Telefon: +372 6031520
Fax: +372 6031521

www.handball.ee

Eesti Käsipalliliit
reg nr. 80066355

Pank: SWEDBANK
Konto: EE302200221002100143

 

Eesti Käsipalliliidu juhatus:
Oliver Kruuda - president
Helir-Valdor Seeder- asepresident
Raido Toonekurg - asepresident
Aldur Partasjuk
Priit Tamm
Vahur Vetevool
Tarmo Ulla
handball@handball.ee 


Eesti Käsipalliliidu töötajad ja projetkijuhid:

Pirje Orasson
Peasekretär
+372 5114262
pirje@handball.ee


Urmo Sitsi
Balti liiga juht
Täiskasvanud ja noorte vanuseklasside kohtunike projektijuht
urmo@handball.ee 
+37256692696

 

Martin Noodla
Koolitusjuht
Audentese käsipallitreener
noodla@handball.ee 
+37256618332

Priit Allikivi 
Noortespordi juht
priit@handball.ee 
+3725185511


Kaido Palmar
Noorte  võistluste projektijuht
kaido.palmar.kp@gmail.com 

Toomas Heinla
Täiskasvanute (esiliiga) kohtunike projektijuht
heinlatoomas@gmail.com
+37257855916


Marion Kull 
Miniliiga kohtunike projektijuht
marion@handball.ee 
+37253544927

Edvin Härgin
Miniliiga kohtunike projektijuht
Noorte vanuseklasside kohtunike projektijuht
edvin@handball.ee 
+37256923316


Erik Makejev
Miniliiga kohtunike projektijuht
Noorte vanuseklasside kohtunike projektijuht
erik@handball.ee 
+37255618818

 

 



Avalik konkurss

Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP