Aruküla SK võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste D-vanuseklassi käsipallis

22.05.2022

Aruküla SK võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste D-vanuseklassi käsipallis

20.-22. mai 2022 toimus Viljandi spordikeskuses noormeeste D (2009 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi teine ja ühtlasi viimane etapp Eesti 2022 meistrivõistlustel käsipallis. Kümme meeskonda mängisid kahe etapi jooksul üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis. Seejärel vastavalt põhiturniiri kohtadele A-finaalturniiri grupis kohamängud 1.-5. ja B-finaalturniiri grupis kohamängud 6.-10.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Aruküla SK  treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv

2. HC Tallas  treener Jüri Lepp

3. SK Tapa/Tapa valla SK  treener Aron Jaanis

4. Põlva KPK/Põlva SK  treenerid Henri Sillaste, Kalmer Musting, Joonas Vassiljev

5. HC Kehra  treenerid Mart Raudsepp, David Mamporia

6. HC Tallinn  treenerid Ragnar Põldma, Enno Saar

7. Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu  treenerid Toomas Heinla, Marko Koks

8. Valga KK Käval  treener Andris Uibo

9. Tallinna Käsipalliakadeemia  treener Heldur Sepp

10. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

 

EMV 2022 D klass meister Aruküla SK_2.jpg

I

Aruküla SK

1

Marten Teino

2

Toomas Kangur

3

Uku Korjus

4

Sebastian Nõlva

5

Sergo Rahu Soomets

6

Remi Tapper Soomets

7

Aron Sepp

8

Magnus Kask

9

Sten-Mikk Jürgenson

10

Robert-Ruben Svilberg

11

Caspar Molok

12

Joosep Salumäe

13

Risto Köst

14

Uku Madis Sõnajalg

15

Sebastian Mäelt

Treener:

Andrus Rogenbaum

Treener:

Toivo Järv

 

EMV 2022 D klass II koht HC Tallas.jpg

II

HC Tallas

1

Daniel Adamberg

2

Siim Dobrjakov

3

Joseph Laaniste

4

Mairold Nuia

5

Romet Palmipuu

6

Karl Ruubel

7

Daniel Sankovitš

8

Sander Slivin

9

Sten-Kaspar Vainola

10

Artur Šestakov

11

Chris-Kenneth Žuravljov

Treener:

Jüri Lepp

 

EMV 2022 D klass III koht SK Tapa_Tapa VSK.jpg

III

SK Tapa/Tapa valla SK

1

Edison Bratsunov

2

Rasmus Lain

3

Anatoli Babii

4

Matthias Pärtel

5

Sandro Kaima

6

Sander Nagornõi

7

Rikardo Duder

8

Stiivo Rigon Müntser

9

Kerdo-Marten Jürnas

10

Jaanek Eisan

11

Raigo Lain

Treener:

Aron Jaanis

 

EMV 2022 D klass parim mängija Daniel Adamberg HC Tallas.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Daniel Adamberg HC Tallas meeskonnast

EMV 2022 D klass parim väravavaht Sten-Mikk Jürgenson Aruküla SK.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks Sten-Mikk Jürgenson Aruküla SK meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Toomas Kangur

Aruküla SK

2.

Sander Slivin

HC Tallas

3.

Edison Bratsunov

SK Tapa/Tapa valla SK

4.

Miikael Markus Laine

Põlva KPK/Põlva SK

5.

Andre Soikka

HC Kehra

6.

Romet Müür

HC Tallinn

7.

Chris-Robin Krabi

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

8.

Kert Sinisalu

Valga KK Käval

9.

Bruno Murumets

Tallinna Käsipalliakadeemia

10.

Joonas Matt

HC Viimsi

       

Lisainfo: http://handball.ee/est/2022-EMV-PD

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP