HC Pärnu on 2018 Eesti meister noormeeste D2 vanuseklassi käsipallis

15.05.2018

HC Pärnu on 2018 Eesti meister noormeeste D2 vanuseklassi käsipallis

Selle aasta Eesti meistrivõistlused noormeeste D2 vanuseklassis (2006 ja nooremad) toimusid kahes liigas,  mõlemad kahe etapiliselt. Karikavõistluste tulemuste põhjal jagati meeskonnad kahte liigasse.
Mõlemas liigas mängis kaheksa meeskonda. Mängiti kaks korda omavahel läbi turniirisüsteemis.
Võistlus kuulub EV100 spordiprogrammi.

Lõpptulemused

Lõppjärjestus:
1. HC Pärnu treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla
2. HC Kehra treenerid Indrek Lillsoo, Mart Raudsepp
3. HC Tallas treener Kaspar Lees
4. Põlva Spordikool treener Rein Suvi
5. HC Tallinn 1 treener Heldur Sepp
6. Viljandi Spordikool treener Rasmus Ots
7. SK Tapa treener Elmu Koppelmann
8. Valga Käval treener Andris Uibo
9. HC Tallinn 3 treenerid Ragnar Põldma, Ülar Mere
10. Alatskivi SK Juku treener Priit Allikivi
11. HC Viimsi treener Jarno Nurm
12. Aruküla SK treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
13. HC Tallinn 2 treener Sander Traks
14. HC Tallinn 4 treener Risto Kals
15. HC Tallinn 5 treener Leho Bernhardt
16. HC Tallinn 6 treener Sander Traks

HC Pärnu PD2 I koht.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

HC PÄRNU

1

KARL VAHUR VAHEMETS

2

KRISTJAN HEINLA

3

OSKAR VIIN

4

RASMUS KOEL

5

AVERI HÄNNILE

6

KASPAR TIMUSK

7

RAIAN KUUSK

8

HENRI MITT

9

KRISTOFER PÕLD

10

SAMUEL EINBAUM

11

GERRIT JÄRV

12

GREGOR JEGOROV

13

GREGOR SOOMETS

14

JAN BRET MAISTE

Treener:

TOOMAS HEINLA

Treener:

MERILI HEINLA

 

 

HC Kehra PD2 II koht.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II

HC KEHRA

1

OSKAR LUKS

2

ANDREAS KOTKAS

3

HENDRIK LILLSOO

4

STENER SIREL

5

SILVAR SALUMÄE

6

MARTIN KIKKAS

7

DENIS LEOKE

8

DENIS VINOGRADOV

9

MARTIN LEPIK

10

ANDREAS ONNA

11

JAANUS GREGOR

Treener:

INDREK LILLSOO

Treener:

MART RAUDSEPP

 

 

HC Tallas PD2 III koht.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

HC TALLAS

1

KRISTJAN OLIVER SAUL

2

RASMUS RUTE

3

HENRI MARKUS TAKKIS

4

ANDRE ANSIP

5

KARL-MARTEN SAAR

6

MARKUS ARIK

7

ARTUR HAUS

8

DANIEL VILENSKI

9

KASPAR NURMET

10

ARTUR RATASSEPP

11

PÄRVIL MIRIJEV

12

KARL MARTIN SAUL

Treener:

KASPAR LEES

 

 

Karl Vahur Vahemets HC Pärnu Turniiri parim mängija PD2.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Karl Vahur Vahemets HC Pärnu ja

Denis Leoke HC Kehra Turniiri parim väravavaht PD2.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

parim värvavavaht Denis Leoke HC Kehrast.

Võistkondade parimad mängijad:  
  Mängija nimi   Võistkonna nimi
1. KRISTJAN HEINLA HC PÄRNU
2. MARTIN LEPIK HC KEHRA
3. KARL-MARTEN SAAR HC TALLAS
4. ARON OBERG PÕLVA SK
5. MARTI NEUDORE HC TALLINN 1
6. JAAN-PAUL VARIK VILJANDI SK
7. TRIVO VAIGURAND SK TAPA
8. ROMET NÕGENE VALGA KÄVAL
9. MARKUS EIBER   HC VIIMSI
10. MARTIN BERNHARDT   HC TALLINN 5
11. MAIROLD NIKITKIN   ALATSKIVI JUKU
12. KAREL MATTIAS PEEBO   HC TALLINN 3
13. KARLI NUMMERT   HC TALLINN 2
14. RIKO REITEL   HC TALLINN 6
15. KRISTOFER LIEDEMANN   ARUKÜLA SK
16. MATTIAS TUUSIS   HC TALLINN 4
 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP