Põlva Spordikooli 1 meeskond on 2019 Eesti meister noormeeste C vanuseklassi käsipallis

20.05.2019

Põlva Spordikooli 1 meeskond on 2019 Eesti meister noormeeste C vanuseklassi käsipallis ning teises liigas võidutses HC Tallinn/Mustamäe meeskond

17.-19. mai 2019 toimus Põlva Mesikäpa Hallis ja Viimsi Kooli Spordikeskuses noormeeste C (2004 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi 1. ja 2. liiga viimane etapp Eesti 2019 meistrivõistlustel käsipallis. Meeskonnad olid jagatud kahte liigase karikavõistluste tulemuste põhjal. 

Käesoleva aasta Eesti meistrivõistlustel noormeeste C vanuseklassi käsipallis osales kokku 14 võistkonda,
1. liigas osales 7 meeskonda ning 2. liigas 7 meeskonda.
Meeskonnad selgitasid paremusjärjestuse mõlemas liigas kahel etapil kaks korda omavahel läbi turniirisüsteemis.

Tulemused:

I liiga

II liiga

Lõppjärjestus:

1. Põlva Spordikool 1  treener Kalmer Musting

2. Viljandi Spordikool  treener Marko Koks

3. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool treener Elmu Koppelmann

4. HC Tallas  treener Kaspar Lees

5. Aruküla Spordiklubi  treener Toivo Järv

6. HC Tallinn 1 treener Madis Kokkuta

7. HC Kehra  treener Janar Mägi

8. HC Tallinn/Mustamäe  treenerid Andres Joosep, Ragnar Põldma

9. HC Pärnu/Rager  treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla

10. HC Tallinn 2  treener Heldur Sepp

11. Valga Käval  treener Andris Uibo

12. Põlva Spordikool 2  treener Rein Suvi

13. HC Viimsi  treenerid Jarno Nurm, Ain Pinnonen

14. HC Tallinn/Randvere  treener Vahur Vetevool

 

I liiga turniiri parimaks mängijaks valiti Hendrik Koks Viljandi Spordikooli meeskonnast, parimaks väravavahiks Madis Valk Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli meeskonnast. Parimaks kaitsemängijaks valiti Karl Kramm Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli meeskonnast. Turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus samuti Hendrik Koks Viljandi Spordikooli meeskonnast 122 väravaga.

II liiga turniiri parimaks mängijaks valiti Frederik Pennert HC Tallinn/Mustamäe meeskonnast, parimaks väravavahiks Averi Hännile HC Pärnu/Rager meeskonnast. Parimaks kaitsemängijaks valiti Sander Tõemets HC Tallinn 2 meeskonnast. II liiga turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus Frederik Pennert HC Tallinn/Mustamäe meeskonnast 97 väravaga.

I liiga

Eesti Meister 2019 Põlva SK.JPG

I

Põlva Spordikool 1

1

Hendrik Bleive

2

Hendrik Kink

3

Andero Hääl

4

Andreas Paabut

5

Reio Kähr

6

Alar Mattus

7

Lex Trevor Parman

8

Aron Saarna

9

Kevin Pütt

10

Andero Viljus

11

Henry Jõesalu

12

Joonas Vassiljev

13

Teron Taal

14

Karl Markus Kannel

15

Kevin Tühis

16

Randel Matthias Lepp

Treener:

Kalmer Musting

 

 EMV 2019 PC II koht Viljandi HC.JPG

II

Viljandi Spordikool

1

Kaidar Keres

2

Karl Kask

3

Marttin Vendelin

4

Hendrik Koks

5

Robin Liinsoo

6

Jürgen Aas

7

Johannes Pertelson

8

Mario Tael

9

Jaan-Paul Varik

10

Eke-Jaan Sarv

11

Kenet Toom

Treener:

Marko Koks

 

EMV 2019 PC III koht SK Tapa.JPG 

III

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

1

Ilja Kosmirak

2

Marcus Rättel

3

Karl Kramm

4

Madis Valk

5

Karl Kanna

6

Robin Müntser

7

Sten Pullisaar

8

Jan-Egert Valdmann

9

Trivo Vaigurand

10

Kevin Kask

11

Rander Piirits

12

Daniel Tamuri

13

Meelis Metsa

14

Aleksandr Vassiljuk

15

Robin Rohula

16

Valeri Popov

Treener:

Elmu Koppelmann

 

II liiga

web2019 EMV PC 2004 2. liiga HC Tallinn_Mustamäe II koht.jpg

I

HC Tallinn/Mustamäe

1

David Nugis

2

Alo-Tauri Mere

3

Karel Peebo

4

Mark Tjurlik

5

Kaur Kivistik

6

Hendrik Steinpilm

7

Frederik Pennert

8

Erik Bairamov

9

Karel Kunnus

10

Kenneth Säde

11

Oliver Randma

12

Kaarel Keldo

13

Andri Tilk

Treener:

Andres Joosep

Treener:

Ragnar Põldma

 

web2019 EMV PC 2004 2. liiga HC Parnu_Rager I koht.jpg 

II

HC Pärnu/Rager

1

Janno Juurik

2

Ats-Kaarel Kaljuvee

3

Mart Markus Klaas

4

Mathias Lensment

5

Norman Nikolai

6

Tomy Suur

7

Karl-Vahur Vahemets

8

Kristofer-Robin Sooments

9

Kristjan Heinla

10

Oskar Viin

11

Rasmus Koel

12

Averi Hännile

13

Roko Pukk

14

Kaspar Timusk

15

Raian Kuusk

16

Gerrit Järv

17

Gregor Jegorov

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Merili Heinla

 

web2019 EMV PC 2004 2. liiga HC Tallinn 2 II koht.jpg

III

HC Tallinn 2

1

Tanel Kütt

2

Sander Kask

3

Jesper Linkus

4

Kristjan Hunt

5

Peter Saan

6

Erik Matt

7

Karl Kõverik

8

Jasper Arnover

9

Sander Tõemets

10

Aleksander Odres

11

Kaur-Luukas Karama

12

Kaur Tamme

13

Hugo Liiv

14

Jaan Pirk

15

Joonas Rüütel

Treener:

Heldur Sepp

Treener:

Madis Kokkuta

 

 EMV PC 2019 parim mängija Hendrik Koks Viljandi HC.JPG

I liiga turniiri parimaks mängijaks valiti Hendrik Koks Viljandi Spordikooli meeskonnast

 

EMV 219 PC parim väravavaht Madis Valk SK Tapa.JPG

I liiga parimaks väravavahiks valiti Madis Valk Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli meeskonnast

 

EMV 2019 PC parim kaitsemängija Karl Kramm SK Tapa.JPG

I liiga parimaks kaitsemängijaks valiti Karl Kramm Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli meeskonnast

 

EMV 2019 PC resultatiivseim mängija Hendrik Koks Viljandi HC.JPG

I liiga turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus Hendrik Koks Viljandi Spordikooli meeskonnast 122 väravaga

 

 web2019 EMV PC 2004 2. liiga parim mängija.jpg

II liiga turniiri parimaks mängijaks valiti Frederik Pennert HC Tallinn/Mustamäe meeskonnast

 

web2019 EMV PC 2004 2. liiga parim väravavaht.jpg

II liigaparimaks väravavahiks valiti Averi Hännile HC Pärnu/Rager meeskonnast

 

web2019 EMV PC 2004 2. liiga parim kaitsemängija.jpg

II liiga parimaks kaitsemängijaks valiti Sander Tõemets HC Tallinn 2 meeskonnast

 

web2019 EMV PC 2004 2. liiga resultatiivseim mängija.jpg

II liiga turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus Frederik Pennert HC Tallinn/Mustamäe meeskonnast 97 väravaga.

 

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

Võistkonna nimi

1.

Andero Viljus

Põlva Spordikool 1

2.

Robin Liinsoo

Viljandi Spordikool

3.

Marcus Rättel

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

4.

Urmas Rõuk

HC Tallas

5.

Johannes Paju

Aruküla Spordiklubi

6.

Matthias Männik

HC Tallinn 1

7.

Kenneth Lass

HC Kehra

8.

Frederik Pennert

HC Tallinn/Mustamäe

9.

Kristofer-Robin Soomets

HC Pärnu/Rager

10.

Peter Saan

HC Tallinn 2

11.

Ken Rasmus Kiis

Valga Käval

12.

Aron Oberg

Põlva Spordikool 2

13.

Georg Gustav Kont

HC Viimsi

14.

Oliver Vetevool

HC Tallinn/Randvere

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EMV-PC

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP