Põlva Spordikooli 1 meeskond on 2019 Eesti meister noormeeste D2 vanuseklassi käsipallis

13.05.2019

Põlva Spordikooli 1 meeskond on 2019 Eesti meister noormeeste D2 vanuseklassi käsipallis

10.-12. mai 2019 toimus Paikuse Spordikeskuses noormeeste D2 (2007 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi teine ja ühtlasi viimane etapp Eesti 2019 meistrivõistlustel käsipallis. Kaheksa meeskonda selgitasid paremusjärjestuse omavahel kaks korda turniirisüsteemis läbi mängides.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Põlva Spordikool 1 treenerid Rein Suvi, Heli Sadam

2. HC Pärnu/Rager  treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla

3. Alatskivi Spordiklubi Juku  treenerid Priit Allikivi, Merilin Must, Mari-Liis Must

4. HC Kehra  treener Indrek Lillsoo

5. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

6. Põlva Spordikool 2  treener Henri Sillaste

7. Võru  treener Arvi Karpats

8. Viljandi Spordikool  treener Marko Koks

 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Gerrit Järv HC Pärnu/Rager meeskonnast, parimaks väravavahiks Kermo Kuklase Põlva Spordikooli 1 meeskonnast

 

web2019 EMV PD2 2007 I koht Põlva SK 1.JPG 

I

Põlva Spordikool 1

1

Jass Einasoo

2

Egert Land

3

Aron Oberg

4

Airon Saarna

5

Karel Kangro

6

Gerivin Vissov

7

Kermo Kuklase

8

Sven-Byron Mitt

9

Ron-Robin Kurisoo

10

Rasmus Villako

11

Hardi Andero Jens

Treener:

Rein Suvi

Treener:

Heli Sadam

 

web2019 EMV PD2 2007 II koht HC Pärnu_Rager.JPG

II

HC Pärnu/Rager

 

1

Gerrit Järv

 

2

Gregor Jegorov

 

3

Gregor Soomets

 

4

JanarPriivits

 

5

Jan-Bret Maiste

 

6

Rainer Järmut

 

7

Rowan Patrick Aringo

 

8

Välek Raiesmaa

 

9

Allan Tinkus

 

10

Karl Tuka

 

11

Gregor Niine

 

12

Hendri Hapsalo

 

13

Kaur Kuusk

 

14

Marlon Aonurm

 

15

Riko Talts

 

Treener:

Toomas Heinla

 

Treener:

Merili Heinla

 

 

web2019 EMV PD2 2007 III koht Alatskivi SK Juku.JPG

III

Alatskivi Spordiklubi Juku

1

Alvar Must

2

Mairold Nikitkin

3

Martin Nikitkin

4

Uku Suursild

5

Mathias Alois Katsan

6

Kaur Kruusaauk

7

Ruudi Suursild

8

Venriko Vulf

9

Kristjan Punder

10

Ranel Pärn

Treener:

Priit Allikivi

Treener:

Merilin Must

Treener:

Mari-Liis Must

 

web2019 EMV PD2 2007 turniiri parim mängija.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Gerrit Järv HC Pärnu/Rager meeskonnast

 

web2019 EMV PD2 2007 turniir parim väravavaht.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Kermo Kuklase Põlva Spordikooli 1 meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Aron Oberg

Põlva Spordikool 1

2.

Gregor Jegorov

HC Pärnu/Rager

3.

Alvar Must

Alatskivi Spordiklubi Juku

4.

Martin Kikkas

HC Kehra

5.

Bruno Järvik

HC Viimsi

6.

Gabriel Haabma

Põlva Spordikool 2

7.

Kermo Mehik

Võru

8.

Silver Leetmaa

Viljandi Spordikool

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EMV-PD2

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP