Põlva Spordikooli meeskond on 2019 Eesti meister noormeeste D vanuseklassi käsipallis

26.05.2019

Põlva Spordikooli meeskond on 2019 Eesti meister noormeeste D vanuseklassi käsipallis

24.-26. mai 2019 toimus Kehra Spordihoones noormeeste D (2006 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi teine ja ühtlasi viimane etapp Eesti 2019 meistrivõistlustel käsipallis.
Käesoleva aasta Eesti meistrivõistluste noormeeste D vanuseklassi käsipallis osales kokku 10 meeskonda, kes selgitasid paremusjärjestuse mängides üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis ning edasi 1.-5. koht omavahel üks kord turniirisüsteemis ja 6.-10. koht omavahel üks kord turniirisüsteemis. 

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Põlva Spordikool  treener Rein Suvi

2. HC Tallas  treener Kaspar Lees

3. HC Pärnu/Rager  treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla

4. HC Kehra  treener Indrek Lillsoo

5. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool  treener Elmu Koppelmann

6. HC Tallinn  treenerid Heldur Sepp, Madis Kokkuta

7. Viljandi Spordikool  treener Marko Koks

8. Valga Käval  treener Andris Uibo

9. Aruküla Spordiklubi  treener Toivo Järv

10. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

Turniiri parimaks mängijaks valiti Markus Arik HC Tallase meeskonnast, parimaks väravavahiks Averi Hännile HC Pärnu/Rager meeskonnast.

 2019 EMV PD2006 Põlva SK I koht.jpg

I

Põlva Spordikool

1

Egon Jakko Sing

2

Karlis Kalk

3

Romet Viljus

4

Ardi Hinrikson

5

Karl-Rasmus Suvi

6

Jass Einassoo

7

Egert Land

8

Aron Oberg

9

Andero Pikk

10

Airon Saarna

11

Karel Kangro

12

Samuel Hakk

13

Sven-Byron Mitt

14

Henry Leek

15

Kermo Kuklase

16

Egert Sing

Treener:

Rein Suvi

 

2019 EMV PD2006 HC Tallas II koht.jpg

II

HC Tallas

1

Andre Ansip

2

Karl-Marten Saar

3

Kristjan Oliver Saul

4

Markus Arik

5

Rasmus Rute

6

Henri Markus Takkis

7

Artur Ratassepp

8

Artur Haus

9

Daniel Vilenski

10

Kaspar Nurmet

11

Pärviz Mirijev

12

Kristofer Jõginõlv

13

Karl Martin Saul

14

Erik Maidla

Treener:

Kaspar Lees

 

2019 EMV PD2006 HC PärnuRager III koht.jpg

III

HC Pärnu/Rager

1

Karl-Vahur Vahemets

2

Kristofer-Robin Soomets

3

Kristjan Heinla

4

Oskar Viin

5

Rasmus Koel

6

Averi Hännile

7

Roko Pukk

8

Kaspar Timusk

9

Raian Kuusk

10

Henri Mitt

11

Gerrit Järv

12

Gregor Jegorov

13

Gregor Soomets

14

Jan Bret Maiste

15

Carola Otspere

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Merili Heinla

 

 2019 EMV PD2006 parim mängija Markus Arik.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Markus Arik HC Tallase meeskonnast

 

2019 EMV PD2006 parim väravavaht Averi Hännile.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Averi Hännile HC Pärnu/Rager meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

Mängija nimi

Võistkonna nimi

1.

Karlis Kalk

Põlva Spordikool

2.

Andre Ansip

HC Tallas

3.

Kaspar Timusk

HC Pärnu/Rager

4.

Denis Leoke

HC Kehra

5.

Aleksandr Vassiljuk

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

6.

Magnus Michal

HC Tallinn

7.

Eke Jaan Sarv

Viljandi Spordikool

8.

Romet Nõgene

Valga Käval

9.

Kristofer Liedemann

Aruküla Spordiklubi

10.

Pjotr Gadalov

HC Viimsi

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EMV-PD

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP