Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskond on 2019 Eesti meister tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

17.03.2019

Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskond on 2019 Eesti meister tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

16.-17. märts 2019 toimus Kehra Spordihoones tütarlaste B (2002 ja nooremad) vanuseklassi meistrivõistluste teine ja ühtlasi viimane etapp käsipallis. Viis naiskonda mängisid kahe etapil kaks korda turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Reval-Sport/Tallinna Spordikool treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
2. Reval-Sport/Kopli treenerid Sergei Isajev, Aldur Partasjuk, Elizaveta Petrunina
3. HC Kehra treener Kaupo Liiva
4. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool treener Mare Neps
5. Reval-Sport/Lasnamäe treenerid Marina Politova, Alla Londak

Turniiri parimaks mängijaks valiti Angelika Šalk Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast, parimaks kaitsemängijaks Heete Kuuskla HC Kehra naiskonnast ning parimaks väravavahiks Maria Mironova Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast.

 

2019 EMV TB I koht RS_TallinnaSK .jpg 

I koht

SK Reval Sport/Tallinna Spordikool

1

Darja Belokurova

2

Elizaveta Mironova

3

Angelika Šalk

4

Tatjana Kavunenko

5

Beata Gajevskaja

6

Karina Paju

7

Anna Rakov

8

Anastasija Bušina

9

Jana Snežitskaja

10

Alina Karzubova

11

Jelizaveya Ruleva

12

Inga Bušina

13

Natalia Makojonok

14

Valeria Sohhina

15

Elina Tšerkassova

16

Maria Mironova

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

 

2019 EMV TB II koht RS_Kopli .jpg

II koht

SK Reval Sport/Kopli

1

Darja Žilina

2

Maarja Moler

3

Olesia Juzova

4

Tatjana Kušnir

5

Marija Kuropjatnik

6

Valeria Golovatskaja

7

Diana Purtova

8

Anita Suskina

9

Angelina Samoylova

10

Polina Gorbatsjova

11

Valeria Pavlenko

12

Arina Polegina

13

Alina Simacheva

Treener:

Sergei Isajev

Treener:

Aldur Partatsjuk

Treener:

Elizaveta Petrunina

 

 2019 EMV TB III koht HC Kehra .jpg

III koht

HC Kehra

1

Lili-Marleen Püi

2

Heete Kuuskla

3

Marili Alle

4

Merili Heinla

5

Valerija Kovjatinets

6

Annabel Aavik

7

Marie-Helen Vilberg

8

Milana Leoke-Bosenko

9

Karoliine Vijard

10

Alisa Grabarskaja

11

Diana Mere

12

Sandra Saarestik

13

Karmen Vaiksaar

Treener:

Kaupo Liiva

 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Angelika Šalk Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast

 2019 EMV TB turniiri parim mängija Angelina Šalk.jpg

Parimaks kaitsemängijaks valiti Heete Kuuskla HC Kehra naiskonnast

2019 EMV TB Parim kaitsemängija Heete Kuuskla.jpg

Parimaks väravavahiks valiti Maria Mironova Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast

 2019 EMV TB turniiri parim väravavaht Maria Mironova.jpg

 

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

Võistkonna nimi

1.

Angelika Šalk

SK Reval Sport/Tallinna Spordikool

2.

Polina Gorbatsjova

SK Reval Sport/Kopli

3.

Merili Heinla

HC Kehra

4.

Karina Kuul

SK Tapa/Tapa valla Spordikool

5.

Margarita Žirnova

SK Reval Sport/Lasnamäe

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EMV-TB

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP