Üks küsimus Eesti koondislasele: vastab Andris Celminš

14.06.2019

Uurime pisut elu ja sel nädalal uurime seda Eesti käsipallikoondislastelt. Täna oma "teisele kodumaale" ehk Sloveeniasse jõudnud ning suvel RK Maribor Braniki särgi Velenje RK Gorenje oma vastu vahetav paremsisemine Andris Celminš, mis on kolm esimest asja, mida sa reisikotti pakid?

"No kui me räägime spordireisist ehk mängule sõidust, siis ilmselt on esimesed ja kõige tähtsamad kolm asja mänguketsid, vorm ja sokid. Olen pigem varakult planeeriv tüüp ja tavaliselt vaatan juba päev varem, et kõik mänguks vajalik oleks olemas. Sest see oleks küll viimane asi, mida enne mängu avastada, et miskit on puudu.

Endal pole õnneks kunagi juhtunud, et midagi tähtsat ununenuks ja loodan, et ei juhtu ka. Aga mäletan, kui ükskord olime noortekoondisega Sloveenias EM-valikturniiril, siis ühel tiimikaaslasel jäid jalanõud või mänguvorm hotelli. Muud üle ei jäänud, poiss käis jooksuga ära ja jõudis mänguks tagasi, õnneks polnud hotell kaugel.

Mul ongi alati selline hirm, et äkki on ketsid maha jäänud ja nii panen kõik varakult valmis. Kui aga ees on puhkusereisile minek, siis usutavasti paneks esimesena kotti plätud, ujumispüksid ja päikeseprillid. Seni olen oma reisikohvrid ise pakkinud, aga mul pole midagi selle vastu, kui tulevikus elukaaslane selle rolli enda kanda võtaks."

Pildil: Andris Celminš pakib spordireisile minnes koti varakult. (Foto: Helin Potter).

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP