Üks küsimus Eesti koondislasele: vastab Armis Priskus

16.06.2019

Uurime pisut elu ja sel nädalal uurime seda Eesti käsipallikoondislastelt. HC Tallinna ridades tänavu suurepärase hooaja teinud, Eesti karikavõistlused võitnud ning meistriliigas hõbeda saanud väravavaht Armis Priskus, millised on sinu mängupäeva rutiinid või ebausud?

"Ebausku või rituaale mul otseselt pole. Aga viimaste aastatega on välja kujunenud väga täpne asjade kokkupanek. Kui võtan spordikoti, siis mõtlen alati nii-öelda altpoolt üles, mis asjad mul seljas ja seega ka kaasas peavad olema. Ja selle järgi ka pakin järjekorras – ketsid, sokid, püksid ja nii edasi.

Kui kõik olemas, siis lisan rätiku ja pesemisasjad. Siiani on see rutiin väga hästi toiminud ning pole kunagi midagi maha unustanud. Kui aga rääkida mänguks valmistumisest, siis koondises on hommikuti veel taktikatreening. Seal räägime hästi palju kaitsjatega olukordi läbi, et oleks kindlasti selge, kes mida ja kuidas tegutsema peab.

Klubis meil mängupäeval trenni pole, siis ma püüan päeva vabaks võtta ning kas jalutama minna või diskgolfi mängima, mis on väga mõnus tegevus. Mänguks valmistumisel on kõige tähtsam, et enesetunne oleks hea ja närvi poleks sees. Püüan keskenduda oma asjadele, mitte lasta teistel end segada, aga samas ka mitte üle mõelda."

Pildil: Enne soojenduseni jõudmist kuulub Armis Priskuse mängupäeva rutiini veel mitmeid tegevusi. (Foto: Helin Potter).

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP