Viljandi Spordikooli meeskond on 2019 Eesti meister noormeeste B vanuseklassi käsipallis

07.04.2019

Viljandi Spordikooli meeskond on 2019 Eesti meister noormeeste B vanuseklassi käsipallis

6.-7. aprill 2019 toimus Viljandi Spordihoones noormeeste B (2002 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi kolmas ja ühtlasi viimane etapp Eesti 2019 meistrivõistlustel käsipallis. Kaheksa meeskonda selgitasid paremusjärjestuse omavahel kaks korda turniirisüsteemis läbi mängides.

Lõppjärjestus:
1. Viljandi Spordikool  treener Marko Koks
2. Põlva Spordikool  treener Rein Suvi
3. HC Kehra  treener Janar Mägi
4. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool  treener Aron Jaanis
5. HC Viimsi  treener Ain Pinnonen
6. HC Tallas/HC Tallinn  treenerid Madis Kokkuta, Heldur Sepp
7. Aruküla Spordiklubi  treener Toivo Järv
8. Valga Käval  treener Andris Uibo

Tulemused

Turniiri parimaks mängijaks valiti Mihkel Lõpp Viljandi Spordikooli meeskonnast, parimaks väravavahiks Madis Valk Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli meeskonnast. Parimaks kaitsemängijaks valiti Aleksander Pertelson Viljandi Spordikooli meeskonnast. Turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus samuti Aleksander Pertelson Viljandi Spordikooli meeskonnast 115 väravaga.

2019 EMV PB2002 meister Viljandi SK.jpg

I

Viljandi Spordikool

1

Kaidar Keres

2

Kevi Hunt

3

Aleksander Pertelson

4

Karl Kask

5

Marttin Vendelin

6

Carl-Alex Kukk

7

Hendrik Koks

8

Martin Braun

9

Robin Liinsoo

10

Mihkel Lõpp

11

Kenno Toom

12

Oliver Ruut

Treener:

Marko Koks

 

2019 EMV PB2002 Põva SK II koht.jpg

II

Põlva Spordikool

1

Kermo Saksing

2

Robin-Sulev Mahlakas

3

Sten-Silver Tigas

4

Markus Lina

5

Mihkel Maspanov

6

Lauri Land

7

Ken-Martti Holberg

8

Priit Luuk-Luuken

9

Gabriel Villako

10

Tanel-Kaimar Ritsmann

11

Taavi Vool

12

Patric Kurvits

Treener:

Rein Suvi

 

2019 EMV PB2002 HC Kehra III koht .jpg

III

HC Kehra

1

Radislav Krutitsenko

2

Markus-Johan Koitsaar

3

Artjom Jegorov

4

Erki Ehanurm

5

Tomas Unger

6

Kristjan Luuk

7

Pavel Gavriljuk

8

Sigmar Seermann

9

Vitali Semenkov

10

Pavel Semenkov

11

Karl Johannes Kask

12

Marek Kulberg

13

Sergo-Silver Kreegimaa

14

Kenneth Lass

15

Naatan Pikkel

16

Sten-Mark Selberg

Treener:

Janar Mägi

 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Mihkel Lõpp Viljandi Spordikooli meeskonnast

2019 EMV PB2002 parim mängija Mihkel Lõpp.jpg

 

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Madis Valk Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli meeskonnast

2019 EMV PB2002 parim väravavaht Madis Valk.jpg

  

Turniiri parimaks kaitsemängijaks valiti Aleksander Pertelson Viljandi Spordikooli meeskonnast

2019 EMV PB2002 parim kaitsemängija Aleksander Pertelson.jpg

 

Turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus Aleksander Pertelson Viljandi Spordikooli meeskonnast 

2019 EMV PB2002 resultatiiseim mängija Aleksander Pertelson.jpg

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Hendrik Koks

 

Viljandi Spordikool

2.

Lauri Land

 

Põlva Spordikool

3.

Sergio-Silver Kreegimaa

 

HC Kehra

4.

Artur Morgenson

 

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

5.

Siim Kristjan Piirsalu

 

HC Tallas/HC Tallinn

6.

Mart Varik

 

HC Viimsi

7.

Johannes Paju

 

Aruküla Spordiklubi

8.

Jan Pezonen

 

Valga Käval

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EMV-PB

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP