SK Reval-Sport võitis naiste käsipalli Balti Cupil läti LSPAd

27.03.2011

Pühapäeval mängisid taas meie käsipallinaiskonnad lätlannadega Balti Cupil, üks mäng võideti teine kaotati. SK Reval-Sport/ Mella kohtus Stopinu NHK Viimsi Keskkooli spordisaalis, mängu võitis Stopinu NHK tulemusega 32-22. Poolaja võitis SK Reval-Sport/ Mella tulemusega 17-16. Teises mängus kohtusid SK Reval-Sport ja LSPA naiskonnad, mängu võitis SK Reval-Sport tulemusega 26-25, poolaeg jäi viiki 10-10.

27.03.11 SK Reval-Sport/ Mella  – Stopinu NHK 27-32 (17-16)
SK Reval-Sport/Mella naiskonna väravaviskajad: Aleksandra Romanenko 9, Jelena Mihailova 4, Aljona Litvinenko 6, Jekaterina Tsernestsuk 7, Natalja Nikolajeva 1.

27.03.11 SK Reval-Sport  – LSPA 26-25 (10-10)
SK Reval-Sport poolelt viskasid väravaid: Valeria Malkova 7, Mari Pihelgas 5, Maarja Põldveer 5, Kerli Jõks 3, Kim-Ly Hoang 2, Alina Bezko 2, Valeria Slogis 2.