Esimeste korda koguneb 2002 ja hiljem sündinud noormeeste rahvuskoondis käsipallis

05.04.2017

Esimeste korda koguneb 2002 ja hiljem sündinud noormeeste rahvuskoondis käsipallis

Eesti 2002 ja hiljem sündinud noormeeste rahvuskoondis käsipallis koguneb esimest korda treeninglaagrisse 15.-16.aprill 2017, Aruküla Põhikoolis.

Treeninglaagri kava:
Laupäeval 15.aprill
11:15-11:30 saabumine
12:00-13:30 treening Aruküla Põhikooli võimlas
14:00 lõunasöök
16:30 -18:00 treening
18:30 õhtusöök

Pühapäev 16.aprill
08:30 hommikusöök
09:00-10:30 treening
11:00-12:30 koolitus teemal – kommunikatsioon, enda sõnumi edastamine/ koolitaja Maris Lindmäe Eesti Olümpiakomitee
13:00-14:30 treening
14:30 lõunasöök
kojusõit

Ööbimine: Aruküla Põhikoolis (põrandamajutus, ehk kõikidel ööbijatel palun kaasa võtta majutustarbed ja madratsid)

Laagrisse kutsutakse järgmised mängijad:
Gregor Jakobson, Andreas Lill, Rico Rohumaa – HC Viimsi,
Jaan Laanmäe, Egert Saar – HC Tallas;
Vitali Semenkov, Sigmar Seermann, Sergio-Silver Kreegimaa, Nikita Makovei, Naatan Pikkel, Pavel Semenkov, Kristjan Luuk  - HC Kehra;
Markus Lina, Robin-Sulev Mahlakas, Lauri Land, Pritt Luuk-Luuken, Kermo Saksing  - Põlva Käsipalliklubi;
Sten Reinvart, Ilja Kosmirak, Endrik Jaanis, Roger Muskat – SK Tapa;
Oliver Ruut, Aleksander Pertelson, Mihkel Lõpp, Kenno Toom – Viljandi HC.

Mängijate transpordikulud laagrisse ja tagasi tasuvad koduklubid. Toitlustamise laagris ja koolituse tasub Eesti Käsipalliliit.

2002 noormeeste rahvuskoondise treenerid on Indrek Lillsoo ja Martin Noodla, kes jagavad võrdselt peatreeneri kohustusi ning abitreener Madis Kokkuta.

Küsimuste korral või informatsiooni edastamiseks, palun võtke ühendust Indrek Lillsooga tel 5114295 ja e-mail: indrek.lillsoo@hckehra.ee

PS! Mängijad palun võtke kindlasti laagrisse kaasa järgmine informatsioon – Eesti kodaniku passi number, passi välja andmise aeg (täpne kuupäev ja aasta) ning passi kehtivusaeg (samuti täpne kuupäev ja aasta).

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP