HC Pärnu/Rager on 2018 Eesti karikavõitja noormeeste D vanuseklassi käsipallis

18.11.2018

HC Pärnu/Rager on 2018 Eesti karikavõitja noormeeste D vanuseklassi käsipallis

17.-18. november 2018 toimus Kehras, Kehra Spordihoones noormeeste D (2006 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistluse finaalturniir käsipallis. Kolmeteistkümnest meeskonnast pääses pärast alagrupimänge edasi kuus paremat meeskonda, kes selgitasid omavahel ühe korra turniirisüsteemis läbi mängides karikavõistluste 1.-6. koha.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Aleksandr Vassiljuk SK Tapa/Tapa valla SK ja parimaks väravavahiks Averi Hännile HC Pärnu/Rager võistkonnast.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. HC Pärnu/Rager treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla
2. HC Tallas treener Kaspar Lees
3. Põlva Spordikool treener Rein Suvi
4. HC Kehra treenerid Indrek Lillsoo, Mart Raudsepp
5. HC Tallinn 1 treener Heldur Sepp
6. SK Tapa/Tapa valla SK treener Elmu Koppelmann
7. -14. HC Tallinn 2 treener Sander Traks
Viljandi Spordikool treener Marko Koks
HC Tallinn/Mustamäe treenerid Ragnar Põldma, Andres Joosep
Aruküla Spordiklubi treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
HC Tallinn/Randvere treener Vahur Vetevool
HC Viimsi treener Jarno Nurm
Valga Käval treener Andris Uibo
Alatskivi SK Juku treener Priit Allikivi

 webHC PärnuRager 2018 EKV PD2006 I koht.JPG

I

HC Pärnu/Rager

1

Karl Vahur Vahemets

2

Kristofer-Robin Soomets

3

Kristjan Heinla

4

Oskar Viin

5

Rasmus Koel

6

Averi Hännile

7

Roko Pukk

8

Kaspar Timusk

9

Raian Kuusk

10

Henri Mitt

11

Samuel Einbaum

12

Gerrit Järv

13

Gregor Jegorov

14

Gregor Soomets

15

Jan Bert Maiste

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Merili Heinla

 webHC Tallas 2018 EKV PD2006 II koht.JPG

II

HC Tallas

1

Karl-Marten Saar

2

Kristjan Oliver Saul

3

Andre Ansip

4

Markus Arik

5

Henri Markus Takkis

6

Rasmus Rute

7

Artur Haus

8

Artur Ratassepp

9

Kaspar Nurmet

10

Daniel Vilenski

11

Pärviz Mirijev

12

Karl Martin Saul

Treener:

Kaspar Lees

web Põlva SK.JPG 

III

Põlva Spordikool

1

Aron Oberg

2

Egert Sing

3

Kermo Kuklase

4

Karel Kangro

5

Romet Viljus

6

Samuel Hakk

7

Karlis Kalk

8

Henry Leek

9

Karl-Rasmus Suvi

10

Gervin Vissov

11

Roven Piho

12

Egert Land

13

Andero Pikk

14

Egon Jakko Sing

15

Ardi Hindrikson

16

Jass Einassoo

Treener:

Rein Suvi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 web2018 EKV PD2006 parim mängija Aleksandr Vassiljuk.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Aleksandr Vassiljuk SK Tapa/Tapa valla SK

web2018 EKV PD2006 parim väravavaht Averi Hännile.JPG

Parimaks väravavahiks valiti Averi Hännile HC Pärnu/Rager võistkonnast.

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Rasmus Koel       

HC Pärnu/Rager 

2.

Karl-Marten Saar

HC Tallas

3.

Egert Land          

Põlva Spordikool

4.

Oskar Luks          

HC Kehra             

5.

Sander Tõemets 

HC Tallinn 1        

6.

Aleksandr Vassiljuk          

SK Tapa/Tapa valla SK

7.-14.

Kaur Kruusaauk

Alatskivi SK Juku

 

Kimon Volkov

Viljandi Spordikool

 

Karel Mattias Peebo

HC Tallinn/Mustamäe

 

Kristofer Liedemann

Aruküla Spordikool

 

Artur Bürkland

HC Tallinn 2

 

Markus Eiber

HC Viimsi

 

Eimo Tambur

Valga Käval

 

Carola Otspere

HC Tallinn/Randvere

Lisainfo: http://handball.ee/est/2018-EKV-PD

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP