II Talendilaager 2004 sündinud mängijatele

12.02.2020

II Talendilaager 2004 sündinud mängijatele

Eesti Käsipalliliit koostöös Euroopa Käsipalliföderatsiooniga korraldab teise 2004 sündinud noormängijate arendamiseks mõeldud talendilaagri, mille eesmärgiks on noormängijate ettevalmistus Eesti rahvuskoondiste mängijateks arendamisel.

Talendilaagris mõõdetakse mängijate võimekust, arendatakse käsipallialaseid teadmisi nii teoorias kui praktikas. Lisaks tegeletakse noorsportlaste ettevalmistusega muudes eluvaldkondades (meediaga suhtlemine ja kommunikatsioonioskus, füüsiline ettevalmistus, psühholoogiline valmisolek jne) juhul kui noorsportlane otsustab valida spordi oma profikarjääriks.

Teine talendilaage toimub 27.02.-01.03.2020 Põlvas.  Laagri kava.
Laagisse on kutsutud 2004 sündinud Eesti rahvuskoondiste treenerite ja klubide treenerite ettepanekul järgmised mängijad:

Tütarlapsed:

      Spordiklubi Reval-Sport

  1. Elizaveta Mironova
  2. Alina Karzubova
  3. Darja Belokurova
  4. Marina Škaljonok
  5. Anneli Klaas
  6. Beata Gajevskaja
  7. Diana Laosaar
  8. Karina Kuzmina
  9. Jana Kuznetsova
  10. Angelina Samoylova
    HC Tabasalu
  11. Gertu Jõhvikas
  12. Simona Koppel
  13. Elle-Liis Liivas
  14. Johanna Kalgan
  15. Marite Kemmer
    HC Kehra
  16. Karoliine Vijard
  17. Milana Leoke-Bosenko
  18. Lili –Marlene Püi
    SK Tapa
  19. Karina Kuul


Noormehed:
Põlva Käsipalliklubi

  1. Randel Matthias Lepp
  2. Karl Markus Kannel
  3. Kevin Tühis
  4. Kevin Pütt
  5. Hendrik Kink
  6. Andero Viljus
  7. Henry Jõesalu
  8. Teron Taal
    Viljandi Käsipalliklubi HC
  9. Hendrik Koks
  10. Robin Liinsoo
  11. Kaidar Keres
    SK Tapa
  12. Karl Kramm
  13. Madis Valk
  14. Ilja Kosmirak
  15. Marcus Rättel
    HC Tallas
  16. Urmas Rõuk
  17. Jan Erik Pukk
  18. Martin Kaljužnõi
  19. Dmitry Sataikin
  20. Artur Gur-Arje
  21. Matthias Männik
  22. Keret Kippari
  23. Kristofer Mell

Aruküla Spordiklubi

  1. Arno Vare
  2. Robin Tedrema
  3. Johannes Paju
  4. Marek Kopli
  5. Hendrik- Nordheim Vilberg

HC Kehra

  1. Kenneth Lass
  2. Toomas Unger
    Viimsi HC
  3. Olger Orumets


Klubid, palun edastage informatsioon oma mängijatele, palun kinnitage oma mängijate osalemine Talendilaagris 2004 hiljemalt 18.02.2020 tütarlapsed Ella Kungurtsevale (tel 5165484 ella.kungurtseva@mhum.edu.ee ) ja noormehed Kalmer Mustingule (tel 5187454 kalmermusting1964@hot.ee )

Laagrisse palun kohale tulla 27.veebruar 2020 hiljemalt 09:30, saabumine Põlva, Mesikäpa Hall.

Laagrisse palume kaasa võtta võimalikult palju treeningriideid (igal päeval on 2 kuni 3 korda ja kuni 60 min treeningut). Majutus on Mammaste Spordikeskuse majutuskohas. Toitlustus ka hommikusöök on Põlvas, Põlva kooli sööklas. Toitlustus toimub 4 korda päevas.

Laagris osaleb Euroopa Käsipalliföderatsiooni ametlik ekspert Carlos Prieto Martos Hispaania (2008 OM pronksmedali omanik, endine tipptasemel mängija), Merili Luuk Eesti Olümpiakomitee meediaprojektide juht, Aave Hannus spordipsühholoog Peatreener OÜ, Fysiocentrumi esindajad, kes viivad läbi testid, Peep Päll Tartu Ülikool, Martin Noodla – Eesti meeste rahvuskoondise treener ja Eesti 2004 rahvuskoondise treener Ragnar Põldma (tüdrukud) ning Kalmer Musting, Kaspar Lees (noormehed).

Laagris toimuvad treeningud kahel esimesel päeval inglise keeles, loengud on eesti keeles.

Laagris toimub noormängijate võimete testimine ja testide analüüsid edastatakse mängijatele personaalselt pärast laagri lõppu e-maili teel.

Laager on tasuline,  palume tasuda osalustasu igal noormängijal 45 eurot oma klubi arveldusarvele (ülekandel palun lisage selgitusse mängija nimi ja Talendilaager 2004). Ülekanded palume ära teha samuti hiljemalt 18.02.2019.a.

Aruküla Spordiklubi arvelduskonto nr: EE181010220004193013
Põlva Käsipalliklubi arvelduskonto nr: EE732200221015002018
Spordiklubi Tapa arvelduskonto nr: EE601010502017477004
Spordiklubi Kehra Käsipall arvelduskonto nr: EE321010002019868001
MTÜ HC TABASALU  arvelduskonto nr: EE437700771003899275 
Spordiklubi HC Tallas arvelduskonto nr: EE832200221010642949
Viljandi Käsipalliklubi HC arvelduskonto nr: EE041010302007106006
Spordiklubi Viimsi HC: EE421010002038101008.

 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP