EESTI KÄSIPALLILIIIDU TIPPSPORDI KOMISJON HOOAEG 2018-2019

Eesti Käsipalliliidu tippspordikomisjon hooaeg 2018-2019:

  1. Priit Allikivi -  esimees (noorte küsimused) priit@handball.ee tel 5185511
  2. Martin Noodla - esimees (täiskasvanute küsimused) noodla@handball.ee tel 56618332
  3. Marko Koks - liige marko@viljandihc.ee tel 56458475
  4. Indrek Lillsoo - liige indrek.lillsoo@hckehra.ee tel 5114295
  5. Ella Kungurtseva - liige ella.kungurtseva@mhum.edu.ee tel 5165484
  6. Ainar Estra - liige ainar.estra@gmail.com tel 56667716
  7. Elmu Koppelmann - liige elmu.koppelmann@tapa.ee tel 56267181
  8. Kalmer Musting - liige kalmermusting1964@hot.ee, tel 5187454
  9. Jüri Lepp - liige hctallas@hot.ee tel 5093118
  10. Madis Kokkuta madis.kokkuta@gmail.com tel 56614020
  11. Mare Neps mare.neps@tapa.ee tel 56669196
  12. Merit Moro merit@hctallinn.ee tel 53475008
  13. Ragnar Põldma rax.poldma1995@gmail.com tel 56567122
  14. Sander Traks sander992@gmail.com tel 55514019

 

 

 

 

Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP